BSA Optics Binocular, 10-30x, 60mm, Green (BIN1030X60G)
BIN1030X60G
OUT OF STOCK
SAVE FOR LATER
Description
BSA Optics BIN1030X60G 10-30x60mm Green Binocular
10x-30x zoom magnification
MGFL-2 Blue Lens Coating
Tripod adaptable with a black rubber body finish
Porro prism/BK7
Center wheel hand focus
Product Details
Product Weight 3 lb
Height 3"
Length 9.75"
Width 7.5"